Продукти, които може да харесате
LED Пендел LEA LED/60W/230V 4000K Ø 80 см черен
История на цените
- 25.04.2026 г. - 148,73 € / 290,89 лв.
- 14.02.2025 г. - 148,73 € / 290,89 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 131.82 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Тип | Висящ полилей |
| Стил | Други |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Място | Кухня/Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 60 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 550 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 8000 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 60 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Series | LEA Polux |
| Производител | Polux |
Препоръчва се

Japandi висяща лампа бежова с текстилен абажур - Bida
Модерни, скандинавски, с абажур
В наличност
Арт Деко висяща лампа черна с димно стъкло 4 светлини - Wallace
Стъкло, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Модерна таванна лампа черна с димно стъкло 6-лампи - Ryan
Стъкло, модерни
В наличност
Висяща лампа в стил Арт Деко черна с опушено стъкло 4-светлина - Laura
Стъкло
В наличност
Модерен висящ лампион черен с кехлибарено стъкло 5 светлини - Sheena
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Japandi висяща лампа черна и златна с бежов абажур 3 светлини - Pluni
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличностБезплатна доставка
Ретро висяща лампа златиста със зелено стъкло - Jina
Ретро, стъкло, модерни
В наличност
Модерна таванна лампа черна с кехлибарено и опушено стъкло 9-светлини - Атина
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ръстична висяща лампа за външен монтаж тъмно сива IP44 - Kansas graphite
Стъкло, с димер
В наличност
Ретро висяща лампа черна с оранжево стъкло - Denise
Ретро, стъкло, модерни
В наличност
Japandi висяща лампа кремава с ленен абажур - Aisha
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличност
Арт Деко висяща лампа черна с опушено стъкло 8-светлина - Sandra
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Висяща лампа в стил Арт Деко черна с кехлибарено стъкло - Bizle
Стъкло
В наличност
Модерен висящ полилей бежов GU10 50mm кръгъл - Tubo
Модерни, кръгъл
В наличност
Плафонен полилей LAVA 3xG9/8W/230V бронзов/опушено бежово
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерски висящ аплик черен с опушено стъкло 4 лампи - Dome
Стъкло, модерни, с димер
В наличност
Дизайнерски висящ аплик черен със злато и опушено стъкло 3-светлина - Zuzanna
Стъкло
В наличност
Висяща лампа в стил арт деко черна с опушено стъкло кръгла 7-светлинна - Sandra
Стъкло, кръгъл
В наличностБезплатна доставкаДизайнерска висяща лампа тъмен бронз вкл. адаптер за релса 1-фазен - Iconic Tubo
Модерни, индустриални
В наличност
Модерна 1-фазна окачена релсова система с 5 прожектори черна - Jeana
Модерни, с димер
В наличност
Хотелски шик висяща лампа месинг с кехлибарено стъкло 3 светлини - Gus
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Арт Деко висяща лампа месинг с овална таванна плоча и кехлибарено стъкло 6 светлини - Douglass
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерна релсова система за осветление с 6 прожектора и 4 висящи лампи тъмно бронз 1-фазов - Slimline Uzzy Keno
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Регулируема висяща лампа тъмен бронз с димируем LED - Lamba
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Черен висящ аплик с LED 3-степенна димируема 3-светлина - Anello
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Висяща лампа черна вкл. LED 3-степенно димиране 2700-4000K с Dip Switch - Keane
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерна висяща лампа черна с опушено стъкло 3-светлина - Stavelot
Стъкло, модерни
В наличност
Дизайнерски висящ аплик бронз 72 см с LED 3-степенен димер - Rowan
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерска висяща лампа тъмен бронз GU10 50mm IP44 - Tuba
Модерни, индустриални, с димер
В наличност
Хотелски шик висяща лампа тъмен бронз с бронзово стъкло 6 светлини - Monaco
Стъкло
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 3
Комплекти
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стенна полица KAREN 120x72,2 cm бяла/орех
Мат, от орех
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Подова закачалка LINEA бяла
Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Мобилна стойка за дрехи LINEA сребриста
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY, бели
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност

























































