
Brilagi - LED таванно осветление BOSTON ROLLER LED/24W/230V пр. 45 см кафяво/зла
История на цените
- 30.05.2026 г. - 93,52 € / 182,91 лв.
- 26.03.2025 г. - 93,52 € / 182,91 лв.
- 18.03.2025 г. - 87,89 € / 171,9 лв.
- 14.02.2025 г. - 93,52 € / 182,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
В нашите абажури използваме уникална естествена материя, изработена от смес от бамбукови влакна и китайски коприва, която впечатлява с изтънчената си, органична текстура и дълбок, наситен цвят. Всеки плат е резултат от традиционно ръчно тъкане – естествените влакна подчертават екологичния и занаятчийски характер. Видимите удебелявания, снопове и неправилни оцветявания са доказателство за автентичността на материала и уникалния му произход. Нашите лампи са екологично чисти и се превръщат в уникален декоративен елемент – идеални за интериори, които ценят естествената красота и устойчивия дизайн.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Дизайн | Ориенталски |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Входяща мощност | 24 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Общ светлинен поток | 1800 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 125 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Series | BOSTON ROLLER Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Лампа APP1722-C 50cm Brush Gold
Модерни, индустриални
В наличност
Плафон АЛТЕА, хром, 5xE27
Модерни

Класически таванен аплик кафяв опал - Classico
Стъкло
В наличност
Дизайнерски повърхностно монтиран прожектор златен GU10 111mm - Box Honey
В наличност
Ориенталска таванна лампа черна с ратан - Maud
Дърво, 230V, кръгъл
В наличност
Ориенталска таванна лампа златиста кръгла - Konge
Кръгъл, ориенталски
В наличност
Таванна лампа в стил арт деко черна с опушено стъкло - Pallon
Стъкло, LED лампи, ретро
В наличност
Модерна таванна лампа стомана 18 см IP44 - Yuma
Модерни
В наличност
Дизайнерска таванна лампа дърво вкл. LED 3-степенно димиране - Rowan
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа черна със златен интериор 3-светлина - Multidrum
В наличност
Ориенталска таванна лампа златиста с розов абажур с ресни - Franxa
Метал, 230V, кръгъл
В наличност
Таванна лампа черна 40 см с LED - Drum LED
LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерна таванна лампа черна с дърво, включва LED 3-степенно димиране - Alec
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Аплик LED APP1386-CW BLACK 40cm
LED лампи
В наличност
Плафониера ДЪРВО КРЪГ, ø400, венге, 2xE27
Дърво, 230V, кръгъл

Класическа таванна лампа орехово дърво с бяло стъкло - Mesiac
В наличност
Външна таванна лампа черна с релефно стъкло 2-светлина IP44 - Charlois
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Плафониера ДЪРВО КРЪГ, ø300, венге, 1xE27
LED лампи, дърво, 230V

Оранжево осветително тяло за таван със стъклен абажур ø 12 cm Orbital – Sollux
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително CARVALHO SLIM 1xE27/60W/230V дъб/орех Ø27 см
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Таванна лампа черна с дърво 2-светлина регулируема правоъгълна - Jeana
Метал, модерни, дърво
В наличност
Плафон СЕНА, ø400, бял, абажур Шинц Бял/Червен, 1xE27
Метал, 230V, кръгъл

Модерна таванна лампа златна 60 см вкл. LED 3-степенно димиране - Morning
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерна таванна лампа черна с опалово стъкло 5-лампа - Атина
Стъкло, модерни
В наличност
Модерен плафон черен квадрат с LED IP44 - Lys
Модерни, LED лампи, квадратен
В наличност
Таванна лампа черна с димно стъкло 2-светлина IP44 - Charlois
Стъкло, модерни
В наличност
Плафон СЕНА, ø300, бял, абажур Шинц Бял/Червен, 1xE27
Метал, 230V, кръгъл

Плафон ЛИОН, ø300, патина, абажур Сами Кафяв, 1xE27

Плафониера ДЪРВО КРЪГ, ø400, череша, 2xE27
LED лампи, дърво, 230V

Плафон ЛИОН, ø400, патина, абажур Сами Кафяв, 1xE27

Плафон ХОЛИДЕЙ, ø300, крем, абажур Текстинел Крем-2, 1xE27
Метал, LED лампи, 230V
Най-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
