
Прожектор, луна SIROCO 2xGU10/30W/230V черна
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Maytoni, който имаме на склад на цена 28.51 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Място | Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Общ светлинен поток | 840 lm, 840 lm, 840 lm, 840 lm, 840 lm, 840 lm, 840 lm, 840 lm, 840 lm, 840 lm, 840 lm, 840 lm |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Ъгъл на лъча | 24 °, 24 °, 24 °, 24 °, 24 °, 24 °, 24 °, 24 °, 24 °, 24 °, 24 °, 24 ° |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Series | ALFA Maytoni, FOCUS Maytoni, HOOP Maytoni, ALFA Maytoni, FOCUS Maytoni, HOOP Maytoni, ALFA Maytoni, FOCUS Maytoni, HOOP Maytoni, ALFA Maytoni, FOCUS Maytoni, HOOP Maytoni, ALFA Maytoni, FOCUS Maytoni, HOOP Maytoni, ALFA Maytoni, FOCUS Maytoni, HOOP Maytoni, ALFA Maytoni, FOCUS Maytoni, HOOP Maytoni, ALFA Maytoni, FOCUS Maytoni, HOOP Maytoni, ALFA Maytoni, FOCUS Maytoni, HOOP Maytoni, ALFA Maytoni, FOCUS Maytoni, HOOP Maytoni, ALFA Maytoni, FOCUS Maytoni, HOOP Maytoni, ALFA Maytoni, FOCUS Maytoni, HOOP Maytoni |
| Производител | Maytoni |

230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, топло бяла светлина
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, метал
В наличност
230V, повърхностни светлини
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Индустриални
В наличност
Хром, 230V
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини, дърво
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
