
Brilagi - Висящ полилей SELE VERTICAL 3xGU10/30W/230V черен/златист
История на цените
- 4.04.2026 г. - 28,51 € / 55,76 лв.
- 30.03.2026 г. - 28,51 € / 55,76 лв.
- 20.01.2025 г. - 23,98 € / 46,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 16.36 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | На стълб, На стълб, На стълб, На стълб, На стълб, На стълб, На стълб, На стълб, На стълб, На стълб, На стълб, На стълб |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi, SELE Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Brilagi - Висящ полилей SELE VERTICAL 3xGU10/30W/230V черен
В наличност
Eglo 901046 - Спот BELLIZZI 2xE14/7,5W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличност
Rabalux - Спот 2xE14/40W/230V
Модерни, скандинавски, 230V
В наличност
Аплик КОРОНА, хром, 1xE27
Модерни, хром, стъкло

Точково осветително тяло JOKER 1xGU10/25W/230V бяло/лъскав хром
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Eglo 55066 - LED точково осветително тяло 3xE14/4W/230V матов хром
LED лампи, хром, 230V
В наличност
Спот NEST 2xGU10/8W/230V черен/месинг
Бронз, 230V
В наличност
Paulmann 60379 - LED Спот ELSEN 3xLED/4,3W/230V
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Аплик WALL 1xGU10/8W/230V бял/лъскав хром
В наличност
Sollux SL.1297 - Спот ZUCA 3xE27/15W/230V черен
230V, повърхностни светлини
В наличност
Philips 50144/11/P1 - LED Прожектор, луна MACKINAW 3xLED/5W/230V
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Philips Massive 50280/11/E7 - Точково осветително тяло HEMLOCK 1xE14/40W лъскав хром
Хром
В наличност
Спот ATLANTA 2xE14/25W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличност
Brilagi - Спот SELE VERTICAL 2xGU10/30W/230V черен/златист
230V
В наличност
Спот ALEC 1xGU10/30W/230V бял
230V
В наличност
Rabalux - Спот 4xE27/40W/230V
Модерни, индустриални, 230V
В наличност
Sollux SL.1074 - Висящ полилей NORANO 1xGU10/40W/230V черен
В наличност
Rabalux 73018 - Спот PERICO 2xGU10/5W/230V бял
В наличност
Аплик МОРЕЛО, хром, 1xE27
Хром, стъкло

Philips 50250/17/E1 - LED точково осветително тяло DECAGON LED/4,3W/230V
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Eglo 901954 - Спот CAMALDOLI 3xGU10/10W/230V черен
230V
В наличност
Markslöjd 107505 - Спот VERO 3xE14/40W/230V хром
Хром, 230V, метал
В наличност
Osram - LED вградено осветително тяло SPOT TWIST LED/5W/230V 4000K Ø 7 см бяло
LED лампи, 230V
В наличност
Спот NEST 4xGU10/8W/230V бял/хром
Хром, 230V, метал
В наличност
Точково осветително тяло DIREZIONE 3 3xGU10/40W/230V
230V
В наличност
Спот TUNE 2xE27/20W/230V черен
230V
В наличност
Eglo 93694 - LED Спот PIERINO 2xLED/5W/230V
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Philips 50613/30/P0 - LED Спот RIVANO 3xLED/4,5W/230V
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Globo 57911-2 - Спот ROBBY 2xGU10/25W/230V матов хром
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Спот NEST 8xGU10/8W/230V бял/хром
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Точково осветително тяло TUNE 3xGU10/10W/230V черно/кафяво
230V, повърхностни светлини
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
Ravak X01314 - Висококачествен сифон за душ-ваничка с диаметър 11,6 см, полирано хромиране
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност