
Eglo 900577 - LED лента 2м COB STRIPE LED/13,2W/24/230V 2700-6500K с DO
LED ленти, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Гъвкава LED лента за декоративно осветление. Осигурява светлинен ефект без видими светлинни точки. Можете да я закрепите навсякъде, тъй като отзад е снабдена с висококачествена самозалепваща лента. Възможност за димиране и регулиране на цветната температура чрез дистанционно управление. Цветна температура: 2700-6500K. Дистанционното управление е включено в комплекта. Дължина: 8 m.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Вид декоративни лампи | LED ленти |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Тип | LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W, 52,8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 155 W, 155 W, 155 W, 155 W, 155 W, 155 W, 155 W, 155 W, 155 W, 155 W, 155 W, 155 W |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Series | COB STRIPE Eglo, COB STRIPE Eglo, COB STRIPE Eglo, COB STRIPE Eglo, COB STRIPE Eglo, COB STRIPE Eglo, COB STRIPE Eglo, COB STRIPE Eglo, COB STRIPE Eglo, COB STRIPE Eglo, COB STRIPE Eglo, COB STRIPE Eglo |
| Производител | Eglo |

LED ленти, 230V
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност
LED ленти, 230V
В наличност


LED ленти
В наличност

Соларен източник, стоящи
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност
230V
В наличност


Стоящи
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти
В наличност
LED ленти, 230V
В наличност
LED ленти
В наличност
230V, стена, Струнни светлини
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, 24V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, в електрически контакт, 230V
В наличност

Пластмаса
В наличност

LED ленти, в електрически контакт, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, в електрически контакт, стена
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, в електрически контакт, 230V
В наличност

LED ленти, 12V
В наличност
В електрически контакт, 230V, стена
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

