
Ideal Lux - LED точково осветително тяло LOOK 1xGU10/7W/230V CRI 90 6x6 cm месинг
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 45.04 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Series | SEMI CIRCLE Brilagi, SEMI CIRCLE Brilagi, SEMI CIRCLE Brilagi, SEMI CIRCLE Brilagi, SEMI CIRCLE Brilagi, SEMI CIRCLE Brilagi, SEMI CIRCLE Brilagi, SEMI CIRCLE Brilagi, SEMI CIRCLE Brilagi, SEMI CIRCLE Brilagi, SEMI CIRCLE Brilagi, SEMI CIRCLE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, дърво
В наличност

Модерни
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност

LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

