
Дизайнерски прожектор бял 2-светлина регулируем - Michael
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Briloner, който имаме на склад на цена 16.12 и с гаранция от 3 години.
| Дизайн | Ретро |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | RETRO Brilo, RETRO Briloner, RETRO Brilo, RETRO Briloner, RETRO Brilo, RETRO Briloner, RETRO Brilo, RETRO Briloner, RETRO Brilo, RETRO Briloner, RETRO Brilo, RETRO Briloner, RETRO Brilo, RETRO Briloner, RETRO Brilo, RETRO Briloner, RETRO Brilo, RETRO Briloner, RETRO Brilo, RETRO Briloner, RETRO Brilo, RETRO Briloner, RETRO Brilo, RETRO Briloner |
| Производител | Briloner |

Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, пластмаса
В наличност
230V
В наличност
За вграждане, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
