






Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Добавете дизайнерски елемент към интериора си с оригинален килим от Flair Rugs. Използвайте нехлъзгаща се подложка под килима, за да поддържате килима на място и да осигурите допълнителна защита на твърдите подове. След отваряне разгънете килима и го оставете в топло помещение за 24 часа, преди да го положите. Това ще помогне да се намалят бръчките и накъдрянето от опаковането. Малката загуба на влакна е нормална при новите килими. Преди да приложите каквито и да било почистващи продукти върху килима, първо тествайте устойчивостта на цвета на незабележимо място. Не дърпайте за разхлабените нишки - внимателно отрежете разхлабените нишки с ножица, за да ги отстраните. Избягвайте продължително излагане на пряка слънчева светлина, тъй като това може да доведе до избледняване на някои багрила. Редовно завъртайте килима, за да осигурите равномерно износване. Почиствайте разливите веднага чрез прахосмукачка с чиста, суха бяла кърпа - не търкайте. При производството на този килим е използван латекс. Използвайте приставка за под или четка, за да изсмучете внимателно килима.
| Ширина: | 150 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 240 cм |
| Дизайн | Модерен, Ориенталски |
|---|---|
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Материал | Вълна |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Височина на купчината | 10 mm |
| Плътност | 3900 g/m² |
| Форма | Правоъгълен/друг |
| Тегло | 14.04 kg |
| Дължина | 240 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (saxony) |
| Серия | Abstract |
| Модел | Геометричен |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Ръчно изработен |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/само професионално почистване/не накисвайте/обръщайте килима от време на време, за да изравните износването/не използвайте химически почистващи препарати/не използвайте химическа белина |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Производител | Flair Rugs |
Отзиви на потребителите
Цветът е много по-малко наситен, отколкото на снимките, най-много съвпада с цветовете на малката снимка, заснета отгоре. Купих няколко подобни килима от този производител, за да мога да "пробвам" цветовете и на живо, този по-малко подхождаше на стаята, затова избрах друг. Смятам, че това е добра възможност, препоръчвам на всички да пробват повече.
Бързо се заплита, но е много, много добър!
Просто прекрасно!!
Килимът е красив и цветовете съответстват на това, което се вижда на сайта, но килимът постоянно и обилно губи влакна и мъх, с риск или предчувствие, че с времето може да изтънее и да се повреди с образуването на петна.

Рустик, естествен

От полиестер
В наличност
Модерни


Модерни, кръгла, естествен
В наличност
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Модерни

Килими за дома

60×230 cм, пътеки, модерни
В наличност
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност

⌀ 80 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Ориенталски, кръгла, естествен
В наличност

От полиестер
В наличност


От полиестер
За изпращане след 2 дни

160×230 cм, от полипропилен, модерни
В наличност


⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Модерни, естествен, от памук
В наличност

120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
От полиестер
В наличност

140×200 cм, от полипропилен, ориенталски
В наличност
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Кръгла, от полиестер
В наличност

Маса
В наличност
220×230 cм
В наличност
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
30×52 cм
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност

50×80 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
220×240 cм
В наличност
Скандинавски, кръгла
В наличност
240×260 cм
В наличност