
Лампион AYD 1xE27/60W/230V черен/бял
Ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна подова лампа. Благодарение на своя изчистен стил, подходяща за всеки дом. Плавно регулиране на яркостта чрез ключ на захранващия кабел. Мраморна основа. Вграден енергоспестяващ LED източник.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| С димер | Да |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Еквивалент на класическата крушка | 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Series | SLICK Redo, ADO Redo, SLICK Redo, ADO Redo, SLICK Redo, ADO Redo, SLICK Redo, ADO Redo, SLICK Redo, ADO Redo, SLICK Redo, ADO Redo, SLICK Redo, ADO Redo, SLICK Redo, ADO Redo, SLICK Redo, ADO Redo, SLICK Redo, ADO Redo, SLICK Redo, ADO Redo, SLICK Redo, ADO Redo |
| Производител | REDO |

Ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


