
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление CAMILA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Ютата е естествен и екологичен материал, който перфектно се вписва в тенденциите на устойчивия дизайн. Ютени лампи съчетават суровата простота и елегантността на природата, създавайки топла и уютна атмосфера във всеки интериор. Те са идеален избор за хора, които ценят екологичните решения и искат да внесат елементи, близки до природата, в своя дом. С избора на ютени лампи поставяте акцент върху стил, хармония и грижа за околната среда.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Стил | Бохо |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Форма | Кръгъл |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | SHINE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност


Кръгъл
В наличност



Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка


LED лампи, ориенталски
В наличност
Модерни, ориенталски
В наличност
Метал, модерни, в джапанди стил
В наличност



Ориенталски
В наличност
Модерни, кръгъл, в джапанди стил
В наличност
Кръгъл
В наличност
Кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски
В наличност

Ориенталски, в джапанди стил
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Малък
В наличност

Среден
В наличност
E27, LED
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
LED ленти
В наличност