История на цените
- 16.05.2026 г. - 708,9 € / 1386,49 лв.
- 15.05.2026 г. - 708,9 € / 1386,49 лв.
- 19.03.2026 г. - 691,01 € / 1351,5 лв.
- 24.02.2026 г. - 812,95 € / 1589,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 691,01 € / 1351,5 лв.
- 16.02.2026 г. - 812,95 € / 1589,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 691,01 € / 1351,5 лв.
- 27.01.2026 г. - 812,95 € / 1589,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 691,01 € / 1351,5 лв.
- 20.01.2026 г. - 812,95 € / 1589,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 707,27 € / 1383,3 лв.
- 12.01.2026 г. - 812,95 € / 1589,99 лв.
- 10.01.2026 г. - 731 € / 1429,71 лв.
- 27.12.2025 г. - 691,01 € / 1351,5 лв.
- 7.11.2025 г. - 731,66 € / 1431 лв.
- 5.11.2025 г. - 760,8 € / 1488 лв.
- 10.12.2024 г. - 812,95 € / 1589,99 лв.
- 6.12.2024 г. - 690,76 € / 1351,01 лв.
- 3.12.2024 г. - 812,95 € / 1589,99 лв.
- 1.12.2024 г. - 715,4 € / 1399,2 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Фурнировани мебели с вдъхновена от 60-те години на миналия век скосена основа - така бихме определили гамата Kensal. Освен мебели за съхранение, в тази колекция ще откриете и маса за хранене и масичка за кафе.
Размери
| Ширина: | 149 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 75 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Дъб |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Крака | Без крака |
| Държава на произход | EE |
| Височина на крачетата | 16 cm |
| Капацитет на тежестта | 60 kg |
| Тегло | 48 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Дърво |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Kensal |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Ретро/скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на вратите | Фурнир |
| Материал на вратите | МДФ |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Фурнир |
| Материал на чекмеджетата | МДФ |
| Характеристики | С врати/с рафтове/с чекмеджета/с крачета |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивен дъб |
| Обработка на повърхността | Фурнир |
| Цвят на дървото | Карамелено кафяво дърво |
| Материал | МДФ |
| Цвят | Естествен |
| Material | МДФ |
| Производител | Woodman |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Скрин, който не изглежда евтин, но впечатлява с декора си и формата си.
Красив и качествен продукт според нашите представи.
Подобни продукти

Нисък скрин от масивен бор естествен 116x76 cm Ella – Støraa
76×116×35 cм, дърво, модерни
В наличностБезплатна доставка
Просторен скрин R-140-S4 - различни цветови варианти artisan
Модерни, от ясен, класическо отваряне
За изпращане след 6 дни
Нисък скрин от черен/натурален бор 140x81 cm Lavis - Marckeric
81×140×40 cм, дърво, модерни
В наличностБезплатна доставка
Кремав скрин 140x90 cm Diora – Marckeric
90×140×40 cм, с чекмеджета, с вратички
В наличност
Скрин в тухлен цвят 160x90 cm Tayra – Marckeric
90×160×40 cм, мат, класическо отваряне
В наличност
Скрин atmosphera Digha, 160x72 cm
От дъб, класическо отваряне
В наличност
Модерен скрин R-140 - различни цветови варианти artisan
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
За изпращане след 6 дни
Висок скрин R-5 - различни цветови варианти artisan
Класическо отваряне
В наличност
Син/сив нисък скрин 140x76 cm Corvo – Teulat
76×140×40 cм, модерни, мат

Зелен метален скрин 140x90x40 cm Fayna – Marckeric
90×140×40 cм, мат, класическо отваряне
В наличност
Скрин atmosphera Charlie, 4 чекмеджета
Класическо отваряне
В наличност
Комод с 8 чекмеджета R-120-S8 - различни цветови варианти artisan
С чекмеджета, комбиниран, модерни
За изпращане след 6 дни
Скрин atmosphera Aeris, 180x80 cm
Класическо отваряне
В наличност
Компактен скрин R-3 - различни цветови варианти sonoma
Модерни, класическо отваряне, прави шкафове
За изпращане след 6 дни
Нисък скрин от дъб с плъзгащи се врати в естествен цвят 160x80 cm Langley – Actona
80×160×40 cм, с вратички, модерни
В наличностБезплатна доставка
Тъмнокафяв скрин от декор от ясен 200x85x44 cm Brock – WOOOD
85×200×44 cм, дърво, с вратички
Безплатна доставка
Зелен/естествен нисък скрин от масивен бор 150x80 cm Miranda – Marckeric
80×150×40 cм, дърво, с вратички
В наличност
Скрин atmosphera Soleya, 4 рафта, MDF, 75x30x85 cm - Бежов
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Скрин от масивен дъб в естествен цвят 220x85x42 cm Dvor – Gazzda
Дърво, с вратички, модерни

Сиво-бежов скрин 82x99x38 cm Madrid – Tvilum
99×82×38 cм, с чекмеджета, мат
Безплатна доставка
Скрин от дъбов декор в естествен цвят 160x80x45 cm Colima – Actona
80×160×45 cм, мат, от дъб
В наличност
Нисък скрин с дъбов декор в естествен цвят 75x140 cm Ponza - Unique Furniture
75×140×43 cм, с чекмеджета, модерни
В наличностБезплатна доставка
Кафяво-сив метален скрин 37x99x26 cm Joey – Spinder Design
99×37×26 cм, с чекмеджета, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Скрин atmosphera Mohea, 3 чекмеджета, MDF - Зелен
81×72×39 cм, с чекмеджета, дърво
В наличност
Черен/естествен нисък скрин от декор от дъб 120x82 cm Seaford – Actona
82×120×40 cм, с вратички, мат
В наличност
Етажерка atmosphera Charlie, 4 чекмеджета
Класическо отваряне
В наличност
Скрин от дъбов декор в естествен цвят 40x111x50 cm Naia – Tvilum
111×40×50 cм, с чекмеджета, комбиниран
В наличност
Висок скрин в светлосиво и естествен дъб 100x120 cm Otto - Teulat
120×100×40 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Скрин от дъбов декор в бял и естествен цвят 147x73x39 cm Ikast – Tvilum
73×147×39 cм, комбиниран, модерни
Безплатна доставка
Черен и естествен нисък скрин от дъб 130x87 cm Jugend – Woodman
87×130×44 cм, с чекмеджета, мат

Зелен/естествен нисък скрин от декор от дъб 165x78 cm Arista – Teulat
78×165×40 cм, с вратички, гланц
В наличност
Скрин сиво-зелен 140x81x40 cm Pisco – Marckeric
81×140×40 cм, мат, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Bonami

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност
Комплект от 2 стъклени капака за печка Universal black - Wenko
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Триетажна сушилня за дрехи в сребристо - Addis
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Повдигната леха Deco – Keter
156×44×109 cм
В наличност
Нощно шкафче от декор от бор в естествен цвят Karri – WOOOD
46×38 cм, рустик, мат
В наличност






