
Eglo - LED полилей на кабел TUNJA 1xE27/60W/230V черен
История на цените
- 4.04.2026 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 4.04.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 28.03.2025 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
- 4.02.2025 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 6.12.2024 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
- 29.11.2024 г. - 57,72 € / 112,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Диаметър на абажура: 38 см.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Абажур | С абажур |
| Лека форма | Кръгъл |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Входяща мощност | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Общ светлинен поток | 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Видове окачване | На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Series | TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo |
| Производител | Eglo |
Подобни продукти


Полилей на верижка CITY 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Висящ полилей 1xE27/60W/230V черен/меден
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Висяща LED лампа LHJ092-1CP Gold
Метал, LED лампи
В наличност
Висящ полилей HERMES 3xE27/60W/230V
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Duolla - Полилей за повърхностен монтаж ROLLER TRIO HEX 3xE27/15W/230V черен/меден
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
ВИСЯЩА ТАВАННА ЛАМПА G153-CP GOLD
Модерни
В наличност
Висяща Кристална Лампа G113-1CP GOLD
Метал, LED лампи
В наличност
Елегантен полилей от дърво /модел L040019/
Дърво
В наличност
Висящо Таванно Осветление APP1677-8CP Кафяво
В наличност
Лампа LED APP1686-1CP 30CM GOLD
Модерни, LED лампи, в кухнята
В наличност
Полилей 3088-52-08-A
В наличност
Елегантен полилей от дърво /модел L040009/
Дърво
В наличност
Плафон APP1027-1CP
Метал, LED лампи
В наличност
ONLI - Пендел DOPPIO GIRO 5xE14/6W/230V бронзов
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Лампа-Сфера LE03-1
Стъкло, модерни
В наличност
Плафон APP1412-CP BLACK GOLD
Модерни, индустриални
В наличност
Висящ полилей HERMES 5xE27/60W/230V
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Eglo - LED Полилей на кабел TUNJA 1xE27/60W/230V кафяв
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Пендел APP1828-1CP NATURE
Модерни, индустриални
В наличност
Полилей от дърво, с флорални мотиви /модел L040005/
Дърво
В наличност
Пендел NATURAL APP1326-1CP
Метал, модерни, индустриални
В наличност
Пендел Cristal G061-CP 80CM GOLD
Модерни, индустриални
В наличност
Лампа APP1763-8CP metal CHROME
Модерни, индустриални
В наличност
Пендел Cristal G063-CP 50cm BLACK
Модерни, индустриални
В наличност
Пендел APP1826-1CP NATURE BLACK
Модерни, индустриални
В наличност
Плафон APP1320-1CP
Модерни, индустриални
В наличност
LED полилей на кабел FLEXI LED/36W/230V 4000K черен
LED лампи
В наличност
Полилей от дърво, с флорални мотиви /модел L040001/
Дърво
В наличност
Плафон APP1200-CP
Модерни, индустриални
В наличност
Лампа LED MS004-CP 40cm CHROME
Метал, LED лампи
В наличност
Пендел BOHO APP1633-1CP
Модерни, индустриални
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
Ravak X01314 - Висококачествен сифон за душ-ваничка с диаметър 11,6 см, полирано хромиране
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност