
Rabalux 76005 - LED Настолна лампа с безжично зарядно BULDUS LED/4W/5V
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Диаметър на абажура: 12 см.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Материал на лампи и аплици | Метал |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Входяща мощност | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Общ светлинен поток | 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm, 935 lm |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo, TUNJA Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, ориенталски
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на бюрото
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, на нощното шкафче
В наличност

⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Метал
В наличност

Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка