
Emithor 63208 - LED техническо таванно осветително тяло SURFACE LED/20W/230V IP65
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Универсално осветително тяло за вътрешна употреба.Излъчва ярка линия с неутрална бяла светлина.Осветителното тяло предлага възможност за регулиране на мощността (35W/44W/52W/60W).Настройте интензитета и консумацията на светлина според вашите нужди и предпочитания.Отличен избор за офиси, работни пространства, търговски обекти и други интериори, където е необходимо качествено и надеждно осветление.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Функция | Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия |
| Тип | Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж |
| Място | Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис |
| Максимална входяща мощност на източника | 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W |
| Входяща мощност | 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W, 35 W/44 W/52 W |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Степен на механична устойчивост | IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 4800 lm/6000 lm/7100 lm, 4800 lm/6000 lm/7100 lm, 4800 lm/6000 lm/7100 lm, 4800 lm/6000 lm/7100 lm, 4800 lm/6000 lm/7100 lm, 4800 lm/6000 lm/7100 lm, 4800 lm/6000 lm/7100 lm, 4800 lm/6000 lm/7100 lm, 4800 lm/6000 lm/7100 lm, 4800 lm/6000 lm/7100 lm, 4800 lm/6000 lm/7100 lm, 4800 lm/6000 lm/7100 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Брой цикли на превключване | 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF |
| Еквивалент на класическата крушка | 335 W/415 W/490 W, 335 W/415 W/490 W, 335 W/415 W/490 W, 335 W/415 W/490 W, 335 W/415 W/490 W, 335 W/415 W/490 W, 335 W/415 W/490 W, 335 W/415 W/490 W, 335 W/415 W/490 W, 335 W/415 W/490 W, 335 W/415 W/490 W, 335 W/415 W/490 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Series | LNL Nedes, LNL Nedes, LNL Nedes, LNL Nedes, LNL Nedes, LNL Nedes, LNL Nedes, LNL Nedes, LNL Nedes, LNL Nedes, LNL Nedes, LNL Nedes |
| Производител | NEDES |

Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Дистанционно управление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, дистанционно управление, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, индустриални, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Малък
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

