
Brilliant - LED димируема презареждаема сензорна настолна лампа RAZOR LED/2,5W/5V 2700K IP44 черна
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна преносима настолна лампа. Вградена батерия 1800 mAh позволява използване на лампата навсякъде. Батерията се зарежда с стандартен USB тип C конектор. Зарядният кабел е включен в комплекта. Време за зареждане: 3 - 4 часа. Време на светене: 5 - 7 часа. Сензорен ключ за включване и изключване на лампата. Задържане на ключа позволява регулиране на яркостта на светлината. Цветна температура: 3000 - 6000K.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Температура на светлината | 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Капацитет | 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh |
| Жавот на батерията | 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление |
| Метод на свързване | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Тип щепсел | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Общ светлинен поток | 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Series | TABLE LAMP V-Tac, TABLE LAMP V-Tac, TABLE LAMP V-Tac, TABLE LAMP V-Tac, TABLE LAMP V-Tac, TABLE LAMP V-Tac, TABLE LAMP V-Tac, TABLE LAMP V-Tac, TABLE LAMP V-Tac, TABLE LAMP V-Tac, TABLE LAMP V-Tac, TABLE LAMP V-Tac |
| Производител | V-Tac |

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност

LED лампи
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност

⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Метал
В наличност

Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка