









Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Червен нисък скрин от декор от дъб 110x85 cm Arista – Teulat
| Ширина: | 110 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 85 cм |
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Декор | Дъб |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Крака | С крачета, Без крака |
| Цвят | Червен |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 18 cm |
| Капацитет на тежестта | 50 kg |
| Тегло | 52.5 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Arista |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на вратите | Лак |
| Материал на вратите | МДФ |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Фурнир |
| Материал на чекмеджетата | МДФ |
| Повърхностно покритие на рафтове | Фурнир |
| Материал на рафтовете | МДФ |
| Характеристики | С рафтове/с чекмеджета/с крачета/с врати |
| Цвят на краката | Червен |
| Материал на краката | Метал |
| Обработка на повърхността | Лак/фурнир |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал | МДФ |
| Material | МДФ |
| Производител | Teulat |

78×165×40 cм, мат, от дъб
В наличност
88×80×39 cм, с чекмеджета, мат

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
В наличност
Дърво, комбиниран, класическо отваряне
В наличност
90×160×40 cм, мат, класическо отваряне

90×140×40 cм, мат, класическо отваряне

Класическо отваряне
В наличност
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
В наличност
Дърво, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, класическо отваряне, с крачета
В наличност
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне, прави шкафове
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, комбиниран, модерни
В наличност
Дърво, модерни, класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета
В наличност
Комбиниран, класическо отваряне
В наличност
Дърво, класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Комбиниран, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, комбиниран, модерни
В наличност
110×90×45 cм, дърво, модерни

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност


300×120 cм, метал
В наличност
198×130×192 cм
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност

Самозалепващи се, с вакуум
В наличност