
24,38 €47,9 €
47,68 лв.93,68 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Коледна декорация, перфектна за украса на градината. Поради ниската светлинна интензивност служи като декоративно осветление. Захранване чрез захранващ кабел (трансформатор в комплекта). Цвят на светлината: студено бяло. Дължина на захранващия кабел: 5 m.
| Тип | Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации |
|---|---|
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Тип щепсел | F, F, F, F, F, F, F, F, F, F, F, F |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W |
| Температура на светлината | 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W |
| Series | CHRISTMAS DECORATION Aigostar, CHRISTMAS DECORATION Aigostar, CHRISTMAS DECORATION Aigostar, CHRISTMAS DECORATION Aigostar, CHRISTMAS DECORATION Aigostar, CHRISTMAS DECORATION Aigostar, CHRISTMAS DECORATION Aigostar, CHRISTMAS DECORATION Aigostar, CHRISTMAS DECORATION Aigostar, CHRISTMAS DECORATION Aigostar, CHRISTMAS DECORATION Aigostar, CHRISTMAS DECORATION Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

































Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
