Красива визия
Може да се използва както като настолна лампа, така и като нощна лампа (когато свети само зайчето).
Настройка на температурата на светлината (студена, топла, неутрална)
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Тази уникална настолна лампа ще озари всяка детска стая. Отпред на лампата е поставено малко зайче, което придава детски и игрив характер на осветлението. Лампата е оборудвана с тъч бутон, разположен отпред на осветителното тяло. Предлага плавно регулиране на интензитета на светлината и възможност за избор между три цветни температури: топло бяло, дневна светлина и студено бяло. Лампата позволява настройка на височината и ъгъла на светлинния лъч. Вграден е енергоефективен LED източник.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Стил | Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски |
| Място | Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая |
| Функция | LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление, LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Температура на светлината | 2700 K/4000 K/6500 K, 2700 K/4000 K/6500 K, 2700 K/4000 K/6500 K, 2700 K/4000 K/6500 K, 2700 K/4000 K/6500 K, 2700 K/4000 K/6500 K, 2700 K/4000 K/6500 K, 2700 K/4000 K/6500 K, 2700 K/4000 K/6500 K, 2700 K/4000 K/6500 K, 2700 K/4000 K/6500 K, 2700 K/4000 K/6500 K |
| Общ светлинен поток | 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Series | LAMP Polux, BUNNY Polux, LAMP Polux, BUNNY Polux, LAMP Polux, BUNNY Polux, LAMP Polux, BUNNY Polux, LAMP Polux, BUNNY Polux, LAMP Polux, BUNNY Polux, LAMP Polux, BUNNY Polux, LAMP Polux, BUNNY Polux, LAMP Polux, BUNNY Polux, LAMP Polux, BUNNY Polux, LAMP Polux, BUNNY Polux, LAMP Polux, BUNNY Polux |
| Производител | Polux |
Отзиви на потребителите
Красива визия
Може да се използва както като настолна лампа, така и като нощна лампа (когато свети само зайчето).
Настройка на температурата на светлината (студена, топла, неутрална)

Ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на бюрото
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на бюрото, метал
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, дърво
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
С щипка, ключ за осветление
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност
Детски люлки
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност

Метал
В наличност
Малък
В наличност


Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка