
Hinkley - Лампа PLANTATION 2xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Luminex, който имаме на склад на цена 255.79 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | KAGA Luminex, FELIX Luminex, GLUM Luminex, RIM Luminex, CAMO Luminex, KAGA Luminex, FELIX Luminex, GLUM Luminex, RIM Luminex, CAMO Luminex, KAGA Luminex, FELIX Luminex, GLUM Luminex, RIM Luminex, CAMO Luminex, KAGA Luminex, FELIX Luminex, GLUM Luminex, RIM Luminex, CAMO Luminex, KAGA Luminex, FELIX Luminex, GLUM Luminex, RIM Luminex, CAMO Luminex, KAGA Luminex, FELIX Luminex, GLUM Luminex, RIM Luminex, CAMO Luminex, KAGA Luminex, FELIX Luminex, GLUM Luminex, RIM Luminex, CAMO Luminex, KAGA Luminex, FELIX Luminex, GLUM Luminex, RIM Luminex, CAMO Luminex, KAGA Luminex, FELIX Luminex, GLUM Luminex, RIM Luminex, CAMO Luminex, KAGA Luminex, FELIX Luminex, GLUM Luminex, RIM Luminex, CAMO Luminex, KAGA Luminex, FELIX Luminex, GLUM Luminex, RIM Luminex, CAMO Luminex, KAGA Luminex, FELIX Luminex, GLUM Luminex, RIM Luminex, CAMO Luminex |
| Производител | Luminex |

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Метал, ориенталски
В наличност
Ретро
В наличност

Ориенталски
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ориенталски
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ориенталски
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски
В наличност
Модерни
В наличност
Ориенталски
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Кристал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
