
Eglo 900924 - LED Димируема екстериорна лампа PICCOLA 2,8W/5V 5200mAh IP54 бежов
История на цените
- 27.05.2026 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 30.03.2025 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 12.12.2024 г. - 59,26 € / 115,9 лв.
- 23.10.2024 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED докосваща зареждаща настолна лампа. С клас на защита IP54, лампата е подходяща за вътрешна и външна употреба. Работи с батерии, което я прави преносима и можете да я поставите навсякъде, където имате нужда. Управление чрез докосващ бутон на горната страна на лампата. Задържайки докосващия бутон, можете да регулирате интензитета на светлината в диапазона 10 - 100 %. Лесно се избира и цветната температура на светлината (2400K/3000K/4000K). Батерии: 2x Li-ion 2600 mAh. Зареждане чрез USB-C кабел (включен в комплекта).
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Стил | Други |
| Капацитет | 5200 mAh |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление |
| Метод на свързване | USB |
| Тип щепсел | USB |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,8 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2,8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Температура на светлината | 2400 K/3000 K/4000 K |
| Общ светлинен поток | 270 lm |
| Напрежение | 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2,8 W |
| Series | MANNERA Eglo, PICCOLA Eglo |
| Производител | Eglo |
Подобни продукти


Лампа LED G129-CP GOLD
Модерни, LED лампи
В наличност
Настолна лампа Pine E27 от МДФ – орех / кремав цвят Ø20×20 см
LED лампи, на бюрото, на нощното шкафче
В наличност
Настолна лампа ФИОРЕ, черен/сив, 1xE27

Настолна лампа РИО, черен/мед, 1xE27

Настолна лампа ТОРИНО 1921-6-PB, черен, 1xE27

Дизайнерска настолна лампа черна с димно стъкло 3 светлини - Bino
Модерни, индустриални, стъкло
В наличност
Ретро настолна лампа черна със зелено стъкло - Denise
Ретро, на бюрото, стъкло
В наличност
Маса лампа в стил Арт Деко месинг с океанско синьо стъкло - Pallon
Стъкло, с димер
В наличност
Настолна лампа ПИЕТРО, черен, 1xE27
LED лампи

Настолна лампа ТЮЛИП, палисандър, 1xE27

Лампа APP1715-3F Black
Модерни, индустриални
В наличност
Ретро настолна лампа черна с прозрачно стъкло - Eclipse
Ретро, стъкло
В наличност
Нощна лампа LUMINA /модел L050027/
Модерни, LED лампи, стъкло
В наличност
Лампа APP1835-1F
Модерни, индустриални
В наличност
Настолна лампа ФИОРЕ, черен/мед, 1xE27

Модерна настолна лампа черна с димно стъкло - Атина
Модерни, стъкло, с димер
В наличност
Модерна настолна лампа черна 13 см - Cylinder
Модерни
В наличност
Дизайнерска настолна лампа RETEA /модел L050032/
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Комплект от 2 златни RGBW презареждащи се настолни лампи - Isobel
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Настолна лампа ЛАГО, черен/мед, 1xE27

Rabalux 74046 - Настолна лампа GLOVY 1xE14/40W/230V зелена
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Дизайнерска настолна лампа черна с димно стъкло - Umbrella
Модерни, стъкло
В наличност
Нощна лампа APP1361-T green
Модерни, LED лампи
В наличност
Нощна лампа APP1369-T GREY
Модерни, LED лампи
В наличност
Индустриална настолна лампа антично злато - Bobby
Индустриални
В наличност
Настолна лампа BS. 3034-52-37
В наличност
ЛАМПА EBT006-3CP TRANSPARENT
В наличност
Настолна лампа ТОРИНО 1910-C-6-FU, черен, 1xE27

Метална настолна лампа Silvia E27 в черен цвят 20x20x25см.
На бюрото, на нощното шкафче, метал
В наличност
Полиестерна настолна лампа Astronaut в бял цвят 20x15x32см.
На бюрото, на нощното шкафче, пластмаса
В наличност
Ретро настолна лампа черна с оранжево стъкло - Denise
Ретро, модерни, стъкло
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x10W/230V, 80 м²
В наличност
Kliklap - Ретро стълбищен ключ без рамка № 6 бежов
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
KINDERKRAFT - Бебешко шезлонгче MIMI бежово
Повивалник, висящи
В наличност
Kliklap - Ретро домашна розетка без рамка SCHUKO 230V/16A бежова
Диаметър
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Kliklap - Ретро серийен превключвател с рамка № 5 бежов
В наличност
