Необходим помощник за презимуването на растенията.
История на цените
- 26.05.2026 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 24.03.2025 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 21.03.2025 г. - 26,54 € / 51,91 лв.
- 18.10.2024 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED интериорна лампа, подпомагаща фотосинтезата при растенията. Модерен аксесоар за интериорно градинарство. Подходяща основно за растения с недостиг на слънчева светлина. Лампата използва специфичен светлинен спектър, който позволява на растенията да растат по-добре. Имитира дневния/нощния цикъл чрез автоматичен таймер. При включване лампата автоматично работи в режим на осветление за растения. 3 възможности за настройка на времето на светене: 3 часа светене, след което се изключва за 21 часа. 9 часа светене, след което се изключва за 15 часа. 12 часа светене, след което се изключва за 12 часа. Контролер с функция за плавно регулиране на яркостта на кабела. Избор от 3 цвята светлина за оптимален растеж на растенията: Синя (400-500 nm) - за начални фази на растеж. Червена (600-700 nm) - подпомага цъфтежа. Лилава - светлина, подобна на естествената слънчева радиация. Фотосинтетичен фотонен поток (PPF) - количество светлина, полезна за растенията. PPF: 23 μmol/s.
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С щипка | Да |
| С димер | Да |
| Стил | Други |
| Тип | Лампа с щипка |
| Място | Всекидневна стая/Кухня |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Брой крушки | 3 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 30 W |
| Series | PLANT LAMP Kobi, GROW Hadex |
| Производител | Kobi |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

Нощна лампа APP1359-T brown
Модерни, LED лампи
В наличност
Индустриална настолна лампа черна - Cage Rack
Индустриални
В наличност
Нощна лампа от дърво, с флорални мотиви /модел L050021/
Дърво
В наличност
Ретро настолна лампа розова с бронз - Milou
Ретро, индустриални, метал
В наличност
Нощна лампа APP1357-T gold
Модерни, LED лампи
В наличност
Индустриална настолна лампа черна с дърво - Cage Rack
Индустриални, дърво
В наличност
Класическа настолна лампа бронз със зелено опалово стъкло - Clerk
Стъкло, с димер
В наличност
Лампа APP1835-1F
Модерни, индустриални
В наличност
Нощна лампа APP1369-T GREY
Модерни, LED лампи
В наличност
Индустриална настолна лампа антично злато - Bobby
Индустриални
В наличност
Ретро настолна лампа черна със зелено стъкло - Denise
Ретро, на бюрото, стъкло
В наличност
Нощна лампа APP1358-T black
Модерни, LED лампи
В наличност
Ретро настолна лампа черна със зелено стъкло - Bizle
Ретро, на бюрото, стъкло
В наличност
Лампа за маса Бронз с кадифена абажура с дизайн на листа и златно интериорно - Parte
В наличност
Лампа APP1715-3F Black
Модерни, индустриални
В наличност
Индустриална настолна лампа черна - Margarita
Индустриални
В наличност
Теракотена настолна лампа с абажур от хартиен шнур (височина 40 cm) Alev – Opviq lights
Рустик, ключ за осветление, на нощното шкафче

Настолна лампа ЛАГО, черен/мед, 1xE27

Лампа за маса черна с овална кадифена абажура черна 35см - Parte
Модерни
В наличност
Елегантна нощна лампа /модел L050022/
Дърво
В наличност
Eglo 900924 - LED Димируема екстериорна лампа PICCOLA 2,8W/5V 5200mAh IP54 бежов
LED лампи
В наличност
Rabalux 4357 - Лампа с щипка CLIP 1xE14/40W/230V черна
С щипка
В наличност
Индустриална настолна лампа черна със златисто вътрешно покритие - Magna Eglip
Индустриални
В наличност
Полиестерна настолна лампа Astronaut в бял цвят 20x15x32см.
На бюрото, на нощното шкафче, пластмаса
В наличност
Настолна лампа месинг с овален кадифен абажур с дизайн на листа 35 см - Simplo
На бюрото
В наличност
ЛАМПА EBT006-3CP TRANSPARENT
В наличност
Индустриална настолна лампа черна регулируема - Hanze
Индустриални
В наличност
Настолна лампа бронз с овален кадифен абажур с дизайн на листа 35 см - Parte
В наличност
Настолна лампа РИО, черен/сив, 1xE27

Ретро настолна лампа черна с оранжево стъкло - Denise
Ретро, модерни, стъкло
В наличност
Настолна лампа Pine E27 от МДФ – орех / кремав цвят Ø20×20 см
LED лампи, на бюрото, на нощното шкафче
В наличност
Ориенталска настолна лампа бежова с мъниста - Moti
С димер, ориенталски
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Brilagi - Електрически улавител на насекоми 2xUV/15W/230V за 80 m2
В наличност
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
Brilagi - Ултра тънко LED осветително тяло за баня LED/18W/230V Ø 30 см златисто IP54
С IP44
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
