
LED Улична лампа SOLIS LED/30W/230V 3000K IP65
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично стенна лампа с сензор за движение. IP44 осигурява висока защита на лампата срещу вода и прах. Сензор за здрач: 10 - 2000 лукса. Обхват на сензора: 2 - 10 м. Ъгъл на детекция: 110°. Настройка на времето: 10 с - 5 мин.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Със сензор за движение | Да |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | OUTDOOR Telefunken, OUTDOOR Telefunken, OUTDOOR Telefunken, OUTDOOR Telefunken, OUTDOOR Telefunken, OUTDOOR Telefunken, OUTDOOR Telefunken, OUTDOOR Telefunken, OUTDOOR Telefunken, OUTDOOR Telefunken, OUTDOOR Telefunken, OUTDOOR Telefunken |
| Производител | Telefunken |

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, пластмаса
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност

Пластмаса
В наличност
Хром
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, хром, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност

Стоящи светлини, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка
Е слънчева
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

