
Rabalux 4255 - Настолна лампа CLARK 1xE27/40W/230V
Модерни, ключ за осветление, на бюрото
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 206.20 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Series | JARNELLE Rabalux, JARNELLE Rabalux, JARNELLE Rabalux, JARNELLE Rabalux, JARNELLE Rabalux, JARNELLE Rabalux, JARNELLE Rabalux, JARNELLE Rabalux, JARNELLE Rabalux, JARNELLE Rabalux, JARNELLE Rabalux, JARNELLE Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Модерни, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, метал
В наличност
С щипка, ключ за осветление, метал
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, метал
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, метал
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, метал
За изпращане след 2 дни
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

Модерни, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


