
Argon 3570 - LED Плафон DARLING LED/25W/230V Ø 35 см черен
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен LED таванен осветител. Висока светлинна ефективност, спестява до 90% електроенергия в сравнение с класическа крушка. Гаранционен срок: 5 години.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 8700 lm, 8700 lm, 8700 lm, 8700 lm, 8700 lm, 8700 lm, 8700 lm, 8700 lm, 8700 lm, 8700 lm, 8700 lm, 8700 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 600 W, 600 W, 600 W, 600 W, 600 W, 600 W, 600 W, 600 W, 600 W, 600 W, 600 W, 600 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W, 69 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar, CLEO Temar |
| Производител | Temar |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Дистанционно управление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Дистанционно управление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Спалня и дневна, комплекти
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

