Таванна стойка за телевизор Crown WM50K55CLG, 32-55", Завъртане +180/-180, Черен
Към магазина Alleop
НаличностЗа изпращане след 3 дни
Описание на продукта
- Таванна стойка за TV - Максимално тегло: 50 кг - Дистанция до стената: 56 мм - За екрани: от 32" до 55" - Завъртане: +180° до -180° - Наклон: +0° до -25° - VESA: 200 x 200 до 400 x 400 - Цвят: черен