
Плафон за таван Black Gold APP1094-3C
Модерни, индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 49.17 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Тип | Лампа |
| Стил | Винтаж |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Дървен декор | Дъб |
| Series | WOODY BASKET Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
LED лампи


Индустриални
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни, квадратен
В наличност
Стъкло, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличност
Ориенталски
В наличност
Ориенталски
В наличност
Индустриални
В наличност
Ориенталски
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи

LED лампи

Метал, хартия, модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи

Модерни
В наличност
Стъкло, кръгъл
В наличност
LED лампи
В наличност
Ориенталски
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност


С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка