Препоръчва се
Не е в наличност
Paulmann 92775 - К-кт 3бр. LED/6,8W лунички за баня PREMIUM LINE 230V
192,9 €
История на цените
- 14.05.2026 г. - 98,63 € / 192,9 лв.
- 1.04.2025 г. - 98,63 € / 192,9 лв.
- 11.09.2024 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
Описание на продукта
Комплект от 3 лунички за окачен таван с LED крушки.Лесно поставяне на крушката благодарение на системата Easy-Click.Ъгъл на накланяне 25°.Благодарение на високата IP защита (IP23) можете да ги инсталирате в баня.
Спецификации
| Тип | Лампа за вграждане |
|---|---|
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Форма | Кръгъл |
| Монтажен отвор | 68 mm |
| Дълбочина на вграждане | 50 mm |
| Защита срещу проникване | IP23 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6,8 W |
| Брой крушки | 3 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6,8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 430 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 110 ° |
| Количество в опаковката | 3 |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20,4 W |
| Стил | Други |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
122,2 €
239 лв.
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
28,51 €
55,76 лв.
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
69,83 €
136,58 лв.
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
5,79 €
11,32 лв.
Aigostar - LED Външна гирлянда 25xLED/3xAA/8 функции 2,8 m IP44 топла бяла
Батерии
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
71,79 €
140,41 лв.
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
72,61 €
142,01 лв.
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
61,94 €
121,14 лв.
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
138,84 €
271,55 лв.
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
28,51 €
55,76 лв.
Sencor - Дигитален часовник с аларма и термометър 230V/1xCR2032
Цифрови будилници
В наличност
125,96 €
246,36 лв.
Комплект от 2 табуретки AVIKO, Ø 38/45 cm, сива/бежова
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
11,98 €
23,43 лв.
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
294,64 €
576,27 лв.
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
161,12 €
315,12 лв.
Lionelo - Спортна количка ANNET PLUS бежова
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
58,56 €
114,53 лв.
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка





















