
LED външен гирлянд 150xLED/20m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Коледна верига с лампички, идеална за Коледна градинска декорация.Подходяща за интериорна и екстериорна употреба.Поради ниския си светлинен интензитет се използва предимно като декоративно осветление.Съдържа таймер 6/18 ч - 6 часа от включването се изключва автоматично за 18 часа и след това се включва отново.Брой LED диоди: 120.Дължина на осветения кабел: 8.4 м.Дължина на захранващия кабел: 0.5 м.Захранване: 3 бр. батерии АА (не са включени).Цвят на светлината: топъл бял.Цвят на кабела: черен.
| Асортимент | Светлинни вериги |
|---|---|
| Видове коледно осветление | Външно коледно осветление |
| Източник на светлина | Батерии |
| Тип | Коледни лампички/Екстериорни лампички |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Градина и пътеки |
| Стил | Декоративен |
| Функция | LED технолигия/На батерии, не са включени |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,9 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 0,9 W |
| Среден живот на ресурса | 10000 h |
| Напрежение | 4,5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,9 W |
| Температура на светлината | 2000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | CHAIN Emos |
| Производител | EMOS |

Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Светлинна украса, електричество
В наличност


Светлинна украса
В наличност
Електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Светлинна украса, електричество
В наличност

Електричество
В наличност
Светлинна украса, електричество
В наличност
Светлинна украса, външно коледно осветление, електричество
В наличност

Електричество
В наличност
Електричество
В наличност

Електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Светлинна украса, електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Светлинна украса, електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Светлинна украса, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Батерии
В наличност
Светлинни вериги, електричество
В наличност
Електричество
В наличност

Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Дърво, метал
В наличност

E27, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка