
Brilagi-LED RGBW Димируем таванен осветител CARVALHO SLIM 3xE27/15W/230V Wi‑Fi, дъб, Ø47 см
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 13.00 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Място | Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня |
| Гаранционен срок | 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип | Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Series | MARS Eglo, MARS Eglo, MARS Eglo, MARS Eglo, MARS Eglo, MARS Eglo, MARS Eglo, MARS Eglo, MARS Eglo, MARS Eglo, MARS Eglo, MARS Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, скандинавски, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност