
30,12 €
58,91 лв.
Retlux - Коледен венец Ø 26 см
Маса
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED Коледен венец.За интериорна употреба.Съдържа таймер 6/18 ч - 6 часа от включването се изключва автоматично за 18 часа и след това се включва отново.Батерии: 2 бр. AA (не са включени).Брой LED диоди: 20.Височина: 38 см.Цвят на светлината: топъл бял.
| Поставяне на коледна украса | Маса |
|---|---|
| Тип | Коледен венец, Коледен венец, Коледен венец, Коледен венец, Коледен венец, Коледен венец, Коледен венец, Коледен венец, Коледен венец, Коледен венец, Коледен венец, Коледен венец |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W |
| Среден живот на ресурса | 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h |
| Напрежение | 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W, 0,4 W |
| Series | DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos, DECORATION Emos |
| Производител | EMOS |

Маса
В наличност
Врата
В наличност

Маса
В наличност
Врата
В наличност

Маса
В наличностБезплатна доставка

Маса
В наличност
Врата
В наличност
Маса
В наличност
Маса
В наличност
Маса
В наличност
Маса
В наличност
Маса
В наличност
Маса
В наличност
Врата
В наличност
Маса
В наличност
Врата
В наличност
Маса
В наличност
Маса
В наличност
Маса
В наличност
Маса
В наличност
Маса
В наличност
Маса
В наличност
Маса
В наличност
Врата
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
