
Лампион АПОЛО, черен, 1xE27
Модерни, LED лампи, индустриални
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практична настолна лампа с енергоспестяващ LED източник. Регулиране на яркостта в 3 стъпки чрез класически стенен ключ. Функция памет - при включване на осветителното тяло последните избрани настройки се запазват, докато не направите промяна.Регулируемо рамо за насочена светлина.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Входяща мощност | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| Общ светлинен поток | 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 130 °, 130 °, 130 °, 130 °, 130 °, 130 °, 130 °, 130 °, 130 °, 130 °, 130 °, 130 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Постепенно димируем/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Постепенно димируем/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Постепенно димируем/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Постепенно димируем/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Постепенно димируем/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Постепенно димируем/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Постепенно димируем/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Постепенно димируем/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Постепенно димируем/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Постепенно димируем/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Постепенно димируем/Превключвател върху кабела |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Series | CLYDE Nordlux, CLYDE Nordlux, CLYDE Nordlux, CLYDE Nordlux, CLYDE Nordlux, CLYDE Nordlux, CLYDE Nordlux, CLYDE Nordlux, CLYDE Nordlux, CLYDE Nordlux, CLYDE Nordlux, CLYDE Nordlux |
| Производител | Nordlux |

Модерни, LED лампи, индустриални


Ключ за осветление
В наличност
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, ключ за осветление
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, метал, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
