
Модерен прожектор черен кръгъл регулируем - Go Nine
Модерни, индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 5.79 и с гаранция от 3 години.
| Разположение на осветлението | За вграждане |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm |
| Дълбочина на вграждане | 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | EAST OPAL Polux, SUN OLAL Polux, RIGEL Polux, VENUS, MIRO Polux, EAST OPAL Polux, SUN OLAL Polux, RIGEL Polux, VENUS, MIRO Polux, EAST OPAL Polux, SUN OLAL Polux, RIGEL Polux, VENUS, MIRO Polux, EAST OPAL Polux, SUN OLAL Polux, RIGEL Polux, VENUS, MIRO Polux, EAST OPAL Polux, SUN OLAL Polux, RIGEL Polux, VENUS, MIRO Polux, EAST OPAL Polux, SUN OLAL Polux, RIGEL Polux, VENUS, MIRO Polux, EAST OPAL Polux, SUN OLAL Polux, RIGEL Polux, VENUS, MIRO Polux, EAST OPAL Polux, SUN OLAL Polux, RIGEL Polux, VENUS, MIRO Polux, EAST OPAL Polux, SUN OLAL Polux, RIGEL Polux, VENUS, MIRO Polux, EAST OPAL Polux, SUN OLAL Polux, RIGEL Polux, VENUS, MIRO Polux, EAST OPAL Polux, SUN OLAL Polux, RIGEL Polux, VENUS, MIRO Polux, EAST OPAL Polux, SUN OLAL Polux, RIGEL Polux, VENUS, MIRO Polux |
| Производител | Polux |

Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност

LED лампи
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност
Модерни
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
230V
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
