
Brilagi - LED Димируем полилей за повърхностен монтаж TWIST LED/125W/230V 3000-6500K + д.у.
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен LED полилей. Подходящ за вътрешни помещения (IP20). Лесно управление чрез дистанционно управление (включено в комплекта). Възможност за управление и чрез безплатното приложение NEDES Smart. Приложението е съвместимо със системи Android и iOS. Осветителното тяло предлага плавно регулиране на яркостта и промяна на цветната температура. Цветна температура: 3000K до 6500K. Функция за запаметяване и режим нощна светлина. Смяна на режимите и чрез обикновен стенен ключ. Възможност за управление на няколко осветителни тела с едно дистанционно. Вграден енергоефективен LED източник.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| С димер | Да |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 6300 lm, 6300 lm, 6300 lm, 6300 lm, 6300 lm, 6300 lm, 6300 lm, 6300 lm, 6300 lm, 6300 lm, 6300 lm, 6300 lm |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth, Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth |
| Еквивалент на класическата крушка | 435 W, 435 W, 435 W, 435 W, 435 W, 435 W, 435 W, 435 W, 435 W, 435 W, 435 W, 435 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W |
| Брой цикли на превключване | 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 240 °, 240 °, 240 °, 240 °, 240 °, 240 °, 240 °, 240 °, 240 °, 240 °, 240 °, 240 ° |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Series | TWIST Brilagi, TWIST Brilagi, TWIST Brilagi, TWIST Brilagi, TWIST Brilagi, TWIST Brilagi, TWIST Brilagi, TWIST Brilagi, TWIST Brilagi, TWIST Brilagi, TWIST Brilagi, TWIST Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка


Модерни, индустриални
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
Метал, модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Метал, модерни
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, с димер
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка

Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Рустик, Провинциални, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност