
LED Плафон за баня LED/24W/230V 6500K IP44 черен
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен таванен осветител за баня.Благодарение на IP44, осветителят е защитен от вода и прах.Висококачествен чип Samsung, който предлага до 85% енергоспестяване.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Ъгъл на лъча | 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 ° |
| Еквивалент на класическата крушка | 170 W, 170 W, 170 W, 170 W, 170 W, 170 W, 170 W, 170 W, 170 W, 170 W, 170 W, 170 W |
| Общ светлинен поток | 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm, 2500 lm |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Температура на светлината | 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Series | SAMSUNG Domelight V-tac, SAMSUNG Domelight V-tac, SAMSUNG Domelight V-tac, SAMSUNG Domelight V-tac, SAMSUNG Domelight V-tac, SAMSUNG Domelight V-tac, SAMSUNG Domelight V-tac, SAMSUNG Domelight V-tac, SAMSUNG Domelight V-tac, SAMSUNG Domelight V-tac, SAMSUNG Domelight V-tac, SAMSUNG Domelight V-tac |
| Производител | V-Tac |

С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност

С IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличност
Таванно осветление
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
ECOlogic
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Метал
В наличност


Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
