
Philips - LED Димируема лампа за баня DIVE LED/5W/230V 2700K IP65
Стенно осветление, с IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Philips, който имаме на склад на цена 14.50 и с гаранция от 3 години.
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
|---|---|
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Функция | LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm, 70 mm |
| Дълбочина на вграждане | 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| Общ светлинен поток | 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 36 °, 36 °, 36 °, 36 °, 36 °, 36 °, 36 °, 36 °, 36 °, 36 °, 36 °, 36 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Series | DIVE Philips, DIVE Philips, DIVE Philips, DIVE Philips, DIVE Philips, DIVE Philips, DIVE Philips, DIVE Philips, DIVE Philips, DIVE Philips, DIVE Philips, DIVE Philips |
| Производител | Philips |

Стенно осветление, с IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка

С IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Осветление на тавана
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Осветление на тавана, единичен, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка

Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
