
Стенна лампа BRISTOL 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Auhilon, който имаме на склад на цена 16.69 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | BRISTOL Auhilon, BRISTOL Auhilon, BRISTOL Auhilon, BRISTOL Auhilon, BRISTOL Auhilon, BRISTOL Auhilon, BRISTOL Auhilon, BRISTOL Auhilon, BRISTOL Auhilon, BRISTOL Auhilon, BRISTOL Auhilon, BRISTOL Auhilon |
| Производител | Auhilon |

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, метал, модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ретро

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
