
Настолна лампа LAGOS 1xGU10/15W/230V черен/кафяв
Ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Milagro, който имаме на склад на цена 23.06 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Температура на светлината | 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K |
| Общ светлинен поток | 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Гаранционен срок | 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца, 12 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Series | NETWORK Searchlight, NETWORK Searchlight, NETWORK Searchlight, NETWORK Searchlight, NETWORK Searchlight, NETWORK Searchlight, NETWORK Searchlight, NETWORK Searchlight, NETWORK Searchlight, NETWORK Searchlight, NETWORK Searchlight, NETWORK Searchlight |
| Производител | Milagro |

Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, метал
В наличност

С щипка, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка


Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление, стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло

LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на бюрото
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
С димер
В наличност

Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличностБезплатна доставка
С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Метал
В наличност

Малък
В наличност


Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка