
Rabalux 3428 - Димируемо LED таванно осветително тяло PAVEL LED/22W/230V
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолен осветител за интелигентен дом. Възможност за регулиране на яркостта и промяна на цвета на светлината.Осветителят осигурява перфектно осветление на интериора, а изборът на нюанси на бялата светлина придава уют на помещението. Оборудван е с интегриран LED модул и поддържа безжичен комуникационен протокол ZigBee 3.0. Това позволява управление на цялата мрежа от домашни осветителни тела чрез дистанционно управление или приложението Immax NEO PRO на мобилен телефон. Тези осветителни тела са съвместими със системите за осветление Immax NEO, Tuya и Philips HUE и други. Регулируема цветна температура: 3000-6000K. Естествено, съвместим с гласово управление чрез Amazon Alexa, Google Assistant или Apple Siri. За осветителното тяло е необходимо да се закупи и Immax NEO SMART BRIDGE. Изтеглете приложението Immax NEO, сканирайте QR кода, който се свързва с Вашия Immax NEO SMART BRIDGE и веднага ще видите всички функции и продукти, които можете лесно да управлявате по този начин. Крушките могат да се управляват и без SMART BRIDGE чрез дистанционно управление (само основни функции включване/изключване или регулиране на яркостта). Можете да управлявате своя интелигентен дом с глас, мобилен телефон, таблет или дистанционно управление. Immax NEO работи на глобалната платформа Tuya, която интегрира всички устройства в единна управляема система. Освен осветлението и многобройните елементи на интелигентния дом, тя може да управлява и охранителни устройства като аларми, камери и различни сензори за сигурност. Приложението поддържа езика, който обичайно използвате на своя телефон.
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
|---|---|
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон/Дистанционно управление |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 315 W, 315 W, 315 W, 315 W, 315 W, 315 W, 315 W, 315 W, 315 W, 315 W, 315 W, 315 W |
| Температура на светлината | 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K |
| Общ светлинен поток | 4550 lm, 4550 lm, 4550 lm, 4550 lm, 4550 lm, 4550 lm, 4550 lm, 4550 lm, 4550 lm, 4550 lm, 4550 lm, 4550 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 86 Ra, 86 Ra, 86 Ra, 86 Ra, 86 Ra, 86 Ra, 86 Ra, 86 Ra, 86 Ra, 86 Ra, 86 Ra, 86 Ra |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax, RONDATE Immax |
| Производител | Immax Neo |

Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Дистанционно управление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ключ за осветление, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, дистанционно управление, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

