
Огледало с LED осветление M20
С осветление
Безплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 61.00 и с гаранция от 3 години.
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
|---|---|
| Място | Пергола/Баня/Градина и пътеки, Пергола/Баня/Градина и пътеки, Пергола/Баня/Градина и пътеки, Пергола/Баня/Градина и пътеки, Пергола/Баня/Градина и пътеки, Пергола/Баня/Градина и пътеки, Пергола/Баня/Градина и пътеки, Пергола/Баня/Градина и пътеки, Пергола/Баня/Градина и пътеки, Пергола/Баня/Градина и пътеки, Пергола/Баня/Градина и пътеки, Пергола/Баня/Градина и пътеки |
| Тип | Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Температура на светлината | 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Максимална входяща мощност на лампата | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Series | FRAME Brilagi, FRAME Brilagi, FRAME Brilagi, FRAME Brilagi, FRAME Brilagi, FRAME Brilagi, FRAME Brilagi, FRAME Brilagi, FRAME Brilagi, FRAME Brilagi, FRAME Brilagi, FRAME Brilagi |
| Производител | Brilagi |

С осветление
Безплатна доставка
С осветление, кръгли
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление, кръгли
Безплатна доставка
С осветление, кръгли
Безплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление
Безплатна доставка
С осветление, кръгли
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка
С осветление, кръгли
Безплатна доставка
С осветление, кръгли
Безплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление, кръгли
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление, квадратни
За изпращане след 4 дниБезплатна доставка
С осветление, кръгли
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка

С осветление, кръгли
Безплатна доставка
С осветление
В наличност
С осветление
В наличностБезплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка
С осветление
В наличност
С осветление, кръгли
Безплатна доставка
С осветление
Безплатна доставка

⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Детски люлки
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност

Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка