
Тъмносива метална подова лампа, височина 160 cm - Reality Chewy
Модерни, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 57.90 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампион |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | Превключвател върху кабела |
| Тип щепсел | C |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Стил | Други |
| Series | TEKLA Polux, ELENA Polux |
| Производител | Polux |

Модерни, ключ за осветление
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
С димер
В наличност
С димер
В наличност
С димер
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, дърво
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, скандинавски, индустриални
В наличност
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличност
Дърво, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, индустриални, с димер
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност