
Rabalux 72238 - LED Пендел THELMA LED/10W/230V 4000K черен/златист
История на цените
- 4.04.2026 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 14.09.2024 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 4.07.2024 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей |
| Видове окачване | На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв |
| Място | Всекидневна стая/Кухня/Спалня, Всекидневна стая/Кухня/Спалня, Всекидневна стая/Кухня/Спалня, Всекидневна стая/Кухня/Спалня, Всекидневна стая/Кухня/Спалня, Всекидневна стая/Кухня/Спалня, Всекидневна стая/Кухня/Спалня, Всекидневна стая/Кухня/Спалня, Всекидневна стая/Кухня/Спалня, Всекидневна стая/Кухня/Спалня, Всекидневна стая/Кухня/Спалня, Всекидневна стая/Кухня/Спалня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Series | THELMA Rabalux, THELMA Rabalux, THELMA Rabalux, THELMA Rabalux, THELMA Rabalux, THELMA Rabalux, THELMA Rabalux, THELMA Rabalux, THELMA Rabalux, THELMA Rabalux, THELMA Rabalux, THELMA Rabalux |
| Производител | Rabalux |
Подобни продукти


Полилей на кабел SIMON 1xE27/60W/230V черен/бук
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Висящ полилей LOOK GRAPHITE 1xGU10/10W/230V
В наличност
Argon 4756 - Висящ полилей GOMERA 1xGU10/5W/230V черен
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Висящ полилей KEM 1xE27/40W/230V златист
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Globo 57918HB - Пендел JAMES 1xGU10/25W/230V черен
В наличност
Searchlight 7461SS - Полилей на кабел SUSPENSION 1xE27/60W/230V сребрист
В наличност
Globo 21000HCA - Висяща лампа на кабел ANNIKA 1xE27/25W/230V Ø 10,5 cm
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Klausen 111053 - Пендел DRILL 1xGU10/4W/230V сив
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Sollux SL.1400 - Пендел PRYSM 1xG9/8W/230V черен
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Westinghouse 61179 - Пендел LANGSTON 1xE27/60W/230V barnwood
Рустик, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Elstead KL-BRINLEY-MP-OZ - Висящ полилей BRINLEY 1xE27/60W/230V антрацит
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Globo 15775H - Пендел KAROLO 1xE14/40W/230V
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Полилей на верижка CHLOE 1xGU10/10W/230V
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Rabalux 72254 - Пендел VENESS 1xE27/40W/230V
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Rabalux 5338 - Полилей на въже OBERON 1xE14/40W/230V
В наличност
Globo 21005H - Пендел CROCKY 1xE27/40W/230V
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Westinghouse 61180 - Пендел LANGSTON 1xE27/60W/230V бор
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Globo 57918H - Пендел JAMES 1xGU10/25W/230V
В наличност
Eglo 98056 - Полилей на въже CORTENOVA 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Rabalux 72041 - Пендел CALLUM 1xE27/25W/230V бук
Ключ за осветление, дърво, в спалнята и дневната
В наличност
Argon 4211 - Висящ полилей BURGOS 1xE27/15W/230V лъскав хром
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Пендел кристален Black APP586-1CP
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Полилей на верижка AVALON 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Sollux SL.1554 - Пендел KARBON 1xGU10/10W/230V златист
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Eglo 32539 - Полилей на верижка YORTH 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Sollux SL.1630 - Пендел KARBON 1xGU10/10W/230V червен
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Пендел ALIAS 1xG9/8W/230V Ø 12 см черен/сив
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Globo 16056H - Пендел FELICIA 1xE27/60W/230V Ø 14 см
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Globo 15557H - Пендел FINCA 1xE27/40W/230V метален/дървен
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Globo 21000HB - Пендел ANNIKA 1xE27/25W/230V Ø 10,5 см черен
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Пендел CLARISSA 1xGX53/12W/230V черен
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
