
Висящ полилей RETRO 1xE27/60W/230V черна патина
Ретро, рустик, Провинциални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 38.43 и с гаранция от 3 години.
| Дизайн | Рустик, Провинция |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Висящ полилей |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Стил | Старинен |
| Място | Кухня/Всекидневна стая/Спалня |
| Видове окачване | На стълб |
| Входяща мощност | 9 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W |
| Общ светлинен поток | 1200 lm |
| Series | ANTICO Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Ретро, рустик, Провинциални
В наличност
Ретро, рустик, Провинциални
В наличност
Стъкло, кристал


Стъкло

Кристал, с абажур

С абажур

LED лампи, с димер, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
С абажур


Метал, пластмаса, ключ за осветление
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи

Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ориенталски


Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ориенталски

Модерни, индустриални, с абажур

Ориенталски


С абажур

LED лампи

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ретро, стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка


Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

E27, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка