
LED Крушка E14/4W 3000K свещ - Eglo 11422
E14, LED, цветен
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Крушката включва адаптер за фасунга E40.
| Тип контакт | E27, E40 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус |
| Цокъл | E27/E40, E27/E40, E27/E40, E27/E40, E27/E40, E27/E40, E27/E40, E27/E40, E27/E40, E27/E40, E27/E40, E27/E40 |
| Входяща мощност | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 375 W, 375 W, 375 W, 375 W, 375 W, 375 W, 375 W, 375 W, 375 W, 375 W, 375 W, 375 W |
| Температура на светлината | 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K |
| Общ светлинен поток | 5400 lm, 5400 lm, 5400 lm, 5400 lm, 5400 lm, 5400 lm, 5400 lm, 5400 lm, 5400 lm, 5400 lm, 5400 lm, 5400 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Series | LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac |
| Производител | V-Tac |

E14, LED, цветен
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, E40, ежедневно бяло
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED, цветен
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, E40
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ежедневно бяло
В наличностБезплатна доставка
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност

E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, ежедневно бяло
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ежедневно бяло
В наличност
Енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
GU10, LED
В наличност

Стомана
В наличност

Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Малък
В наличност

