
Eglo 94408 - Комплект от 3 LED вградени осветителни тела PENETO 3xGU10-LED/5W/230V
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 16.12 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Покритие на повърхността на прожектора | Хром |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Материал на лампи и аплици | Метал |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9,9 W, 9,9 W, 9,9 W, 9,9 W, 9,9 W, 9,9 W, 9,9 W, 9,9 W, 9,9 W, 9,9 W, 9,9 W, 9,9 W |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 74 mm, 74 mm, 74 mm, 74 mm, 74 mm, 74 mm, 74 mm, 74 mm, 74 mm, 74 mm, 74 mm, 74 mm |
| Дълбочина на вграждане | 115 mm, 115 mm, 115 mm, 115 mm, 115 mm, 115 mm, 115 mm, 115 mm, 115 mm, 115 mm, 115 mm, 115 mm |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm |
| Количество в опаковката | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | PENETO Eglo, PENETO Eglo, PENETO Eglo, PENETO Eglo, PENETO Eglo, PENETO Eglo, PENETO Eglo, PENETO Eglo, PENETO Eglo, PENETO Eglo, PENETO Eglo, PENETO Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Метал
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
За вграждане, хром, 12V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност

Модерни, LED лампи, хром
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
