
160,74 €
314,38 лв.
Kichler KL-SOUTH-HOPE8-S-Екстериорен пендел SOUTH HOPE 1xE14/60W/230V IP44
Висящи светлини, 230V
В наличностБезплатна доставкаТовароносимост на осветителното тяло: 2500 кг.
| Покритие на повърхността на прожектора | Хром |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Тип | Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея, Лампа за алея |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Монтажен отвор | 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm |
| Защита срещу проникване | IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67 |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | LUKKA Wojnarowscy, LUKKA Wojnarowscy, LUKKA Wojnarowscy, LUKKA Wojnarowscy, LUKKA Wojnarowscy, LUKKA Wojnarowscy, LUKKA Wojnarowscy, LUKKA Wojnarowscy, LUKKA Wojnarowscy, LUKKA Wojnarowscy, LUKKA Wojnarowscy, LUKKA Wojnarowscy |
| Производител | Wojnarowscy |

Висящи светлини, 230V
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност


230V
В наличност
Висящи светлини, метал
В наличност
Хром, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Висящи светлини, 230V
В наличностБезплатна доставка

Стенни лампи, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност