
206,2 €
403,29 лв.
Redo 9946 - Екстериорна лампа ARGO 1xE27/42W/230V IP54 кафяв
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Ideal Lux, който имаме на склад на цена 138.00 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | SIRIO Ideal Lux, TRONCO Ideal Lux, SIRIO Ideal Lux, TRONCO Ideal Lux, SIRIO Ideal Lux, TRONCO Ideal Lux, SIRIO Ideal Lux, TRONCO Ideal Lux, SIRIO Ideal Lux, TRONCO Ideal Lux, SIRIO Ideal Lux, TRONCO Ideal Lux, SIRIO Ideal Lux, TRONCO Ideal Lux, SIRIO Ideal Lux, TRONCO Ideal Lux, SIRIO Ideal Lux, TRONCO Ideal Lux, SIRIO Ideal Lux, TRONCO Ideal Lux, SIRIO Ideal Lux, TRONCO Ideal Lux, SIRIO Ideal Lux, TRONCO Ideal Lux |
| Производител | Ideal lux |

230V
В наличност
Метал
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стоящи светлини, 230V
В наличност
Метал
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Наземни светлини, 230V, метал
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Пластмаса
В наличност

230V
В наличностБезплатна доставка

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
GU10, LED
В наличност

Стомана
В наличност

Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Малък
В наличност

