
65,91 €70 €
128,91 лв.136,91 лв.
Brilagi - LED Екстериорна лампа CROTONE LED/7W/230V антрацит IP54 80 см
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 59.82 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 7 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Общ светлинен поток | 450 lm |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 7 W |
| Място | Градина и пътеки |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Стил | Други |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Series | OUTDOOR LAMP Brilagi |
| Производител | Brilagi |

230V
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение
В наличност
Стенни лампи, ECOlogic
В наличност



Пластмаса
В наличност
230V
В наличност



Пластмаса
В наличност

Стенни лампи, хром, 230V
В наличност



Пластмаса
В наличност






Пластмаса, е слънчева
В наличност



Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Среден
В наличност

230V
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
