
Azzardo AZ0795 - Осветление за окачен таван PACO 1xGU10/50W/230V
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Azzardo, който имаме на склад на цена 22.85 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Монтажен отвор | 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm, 75 mm |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Дълбочина на вграждане | 40 mm, 40 mm, 40 mm, 40 mm, 40 mm, 40 mm, 40 mm, 40 mm, 40 mm, 40 mm, 40 mm, 40 mm |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Series | ADAMO Azzardo, ADAMO Azzardo, ADAMO Azzardo, ADAMO Azzardo, ADAMO Azzardo, ADAMO Azzardo, ADAMO Azzardo, ADAMO Azzardo, ADAMO Azzardo, ADAMO Azzardo, ADAMO Azzardo, ADAMO Azzardo |
| Производител | Azzardo |

230V
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, бронз
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Хром, 230V, метал
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Модерни, хром, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Бронз, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
