
Kanlux 36435- LED Улична лампа PARCOLI LED/30/40/50W/230V 3000/4000/6500K IP66
230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Комплект от 3 външни вградени осветителни тела за влажни външни условия, строго тествани за водоустойчивост. Нисковолтовата серия предлага външни осветителни тела, които можете лесно и безопасно да монтирате сами. Съвместимост с всички осветителни тела и аксесоари GardenLink. Типове щепсели: F, G и J.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Входяща мощност | 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| Общ светлинен поток | 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 65 °, 65 °, 65 °, 65 °, 65 °, 65 °, 65 °, 65 °, 65 °, 65 °, 65 °, 65 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 24 V/230 V, 24 V/230 V, 24 V/230 V, 24 V/230 V, 24 V/230 V, 24 V/230 V, 24 V/230 V, 24 V/230 V, 24 V/230 V, 24 V/230 V, 24 V/230 V, 24 V/230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Количество в опаковката | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Тип | Екстериорна лампа за вграждане, Екстериорна лампа за вграждане, Екстериорна лампа за вграждане, Екстериорна лампа за вграждане, Екстериорна лампа за вграждане, Екстериорна лампа за вграждане, Екстериорна лампа за вграждане, Екстериорна лампа за вграждане, Екстериорна лампа за вграждане, Екстериорна лампа за вграждане, Екстериорна лампа за вграждане, Екстериорна лампа за вграждане |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm, 35 mm |
| Дълбочина на вграждане | 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm |
| Защита срещу проникване | IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67, IP67 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Тип щепсел | F/G/J, F/G/J, F/G/J, F/G/J, F/G/J, F/G/J, F/G/J, F/G/J, F/G/J, F/G/J, F/G/J, F/G/J |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | GARDENLINK 24V Philips, GARDENLINK 24V Philips, GARDENLINK 24V Philips, GARDENLINK 24V Philips, GARDENLINK 24V Philips, GARDENLINK 24V Philips, GARDENLINK 24V Philips, GARDENLINK 24V Philips, GARDENLINK 24V Philips, GARDENLINK 24V Philips, GARDENLINK 24V Philips, GARDENLINK 24V Philips |
| Производител | Philips |

230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Стенни лампи, е слънчева
В наличност

230V
В наличностБезплатна доставка


230V
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, 230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


