
Brilagi - Спот SELE 6xGU10/30W/230V черен
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 59.82 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 6 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Series | SELE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, повърхностни светлини

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни

Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Дърво

Модерни, повърхностни светлини

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Дърво

Дърво

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, стъкло
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставкаМодерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличност
Дърво
Модерни
В наличност
Модерни

LED лампи, скандинавски
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностМодерни
В наличностМодерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Мат, от орех
В наличност
230V
В наличност



Цифрови будилници
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка